квитки

Квитки на TeslaCamp можна придбати на цій сторінці

Згодом ви зможете придбати тут футболки TeslaCamp та орендувати палатку (якщо забажаєте залишитись у кемпі). Цього року табір розташується у південній частині Гідропарку, Київ.

У вартість квитка на TeslaCamp входить:

Обговорення майбутнього енергетики

з 15 найкваліфікованішими фахівцями галузі в Україні. На вас чекають відкриті дискусії про демонополізацію в сфері енергетики, побудову нових мікромереж, кібербезпеку в енергетиці, майбутнє “зеленого” тарифу тощо.

Відвідування інтерактивної демонстраційної зони,

в якій представлені прототипи енергетичних розробок: від бездротової розетки Meredot та установки з мотором Стірлінга, що видає енергію і тепло, до сонячної електростанції. В будівництві останньої ви безкоштовно можете взяти участь 31 серпня.

Дитяча програма,

яку підготували наші партнери з Дитячої школи сучасних технологій LIKS. Поки ви слухатимете лекції, ваша дитина вчитиметься управляти дронами, стрілятиме з лазерних пістолетів і навіть здійснить подорож віртуальною реальністю! Дітям до 12 років у супроводі дорослих вхід на TeslaCamp безкоштовний.

Вечірня дискотека.

1 вересня після завершення виступів і панельних дискусій, відбудеться запальна вечірка для найенергійніших відвідувачів. Дискотека триватиме до 23 години, тож ті з вас, хто не планує ночувати у таборі, встигнуть дістатися додому на метро.

Сніданки-обіди-вечері.

Для учасників табору організовано триразове харчування. 1-2 вересня наші кейтеринг-партнери слідкуватимуть за тим, щоб ми були голодними лише до нових знань та вражень.

Природа в місті.

Цього року табір розташовується всього в 15 хвилинах від центру Києва, і в той же час, у зеленій зоні. Облаштована всіма зручностями територія в південній частині Гідропарку – чудове місце для зустрічі осені й обговорення майбутнього енергетики з кращими фахівцями галузі.

Замовте квитки через цю форму:

TeslaCamp – це справжній табір 😉
У нас класні футболки 😉
Табір - це весело 🙂