про

Attention 🙂 

Ми дуже прохаємо вас взяти власні прибори – ложку, тарілку й горнятко. Ми вирішили мінімізувати використання одноразових виробів, бо хочемо, що від кемпу залишився лише позитивний заряд і незабутні спогади 😉

Про майбутнє енергетики на відкритому повітрі

TeslaCamp – це подія що збирає на свіжому повітрі для обговорення майбутнього енергетики найрізноманітніших учасників. Серед них – галузеві експерти, що не один десяток років працюють у різних енергетичних галузях, стартапери та підприємці, активісти, екологи та представники громад.

Всі разом вони творять подію, що дозволяє краще зрозуміти сучасні тренди у розвитку технологій відновлюваної енергетики, зеленої економіки, низьковуглецевого розвитку. TeslaCamp дозволяє побачити в Україні те, що лише зароджується у лабораторіях та творчих спільнотах у всьому світі, а завтра – стане нашою дійсністю.

На TeslaCamp Ви можете поспілкуватись за кавою із керівником державного підприємства, представником міністерства, стартапером, бізнесменом.  Все це – у невимушеній, не обтяженій надмірною статустністю обстановці та з драйвовим настроєм.

Натхнення. Спілкування. Практика

TeslaCamp – це натхнення від природи та технологій, яке доповнюють враження й знання, отримані від яскравих спікерів. Серед них ті, хто вже сьогодні створюють енергетичне завтра в Україні або на глобальному рівні. І спілкування з ними аж ніяк не обмежується їх виступом або сесією питань-відповідей. Часто дружня розмова із експертом за кавою біля вогнища породжує цінні інсайти. Із них народжуються нові стартапи, бізнеси та ініціативи.

TeslaCamp – нагода на практиці дізнатися, як працюють ті самі найпрогресивніші технології та рішення. Табір забезпечується енергією із відновлюваних джерел енергії, щоб наживо продемонструвати учасникам використання технологій ВДЕ із усіма їх можливостями та обмеженнями. Для того, щоб зробити цю навчально-практичну частину ще кориснішою, з 2017 року ми додаємо до програми майстер-класи. Під час одного із таких майстер-класів їх учасники допоможуть команді Greencubator'а та технічним партнерам розгорнути систему, що забезпечує табір електроенергією. Інший – дозволить зрозуміти, як побудувати сонячний душ, використовуючи геліоколектори.

Однак, прикладна частина TeslaCamp не вичерпується. Подія завжди зорієнтована на стартапи, що працюють у сфері енергетики та зелених технологій. Хакатони та змагання між інноваційними командами – звична справа для нашого кемпу. З них уже встигли вирости компанії, що успішно продають свої продукти на світових ринках.

У 2017 році інноваційні молоді команди на TeslaCamp будуть виборювати право поїхати на фінал найбільшого європейського конкурсу кліматично-дружніх бізнес-ідей – Climate Launchpad.

Природа

Мальовничі пейзажі узбереж річок, полів та лісів – важлива частина TeslaCamp. Все це дає можливість відпочивати навіть в процесі отримання нової інформації та обговорення технологій енергетики. Природа завжди створює хороший емоційний фон для відвертого та змістовного спілкування між учасниками TeslaCamp.

Спілкуйтеся. Навчайтесь. Відпочивайте. Долучайтесь

TeslaCamp – це можливість справді цікаво відпочити із користю, отримати нові прикладні знання та завести нові цікаві знайомства. Тож долучайтесь до TeslaCamp і творіть нову енергетику разом із іншими учасниками!