про

Про майбутнє енергетики на відкритому повітрі

TeslaCamp – це подія, що збирає найрізноманітніших учасників для обговорення майбутнього енергетики на свіжому повітрі. Серед них – експерти (що не один десяток років працюють в енергетичних галузях), команди стартапів та підприємці, екологи й представники громад, активісти. Цього року табір розташується у південній частині Гідропарку, Київ.

Всі разом вони творять подію, що дозволяє краще зрозуміти сучасні тренди у розвитку технологій відновлюваної енергетики, «зеленої» економіки, низьковуглецевого розвитку. TeslaCamp дозволяє побачити в Україні те, що лише зароджується у лабораторіях і творчих спільнотах по всьому світу, а завтра – стане нашою дійсністю.

На TeslaCamp Ви можете поспілкуватись за кавою із керівником державного підприємства, представником міністерства, стартапером, бізнесменом.  Все це – у невимушеній обстановці та з драйвовим настроєм.

Купити квитки на TeslaCamp 2018 можна тут

Натхнення. Спілкування. Практика

TeslaCamp – це натхнення від природи і технологій, а також враження й знання, отримані від яскравих спікерів. Серед них ті, хто вже сьогодні створює енергетичне завтра в Україні або на глобальному рівні. І спілкування з ними аж ніяк не обмежується виступом або сесією питань-відповідей. Часто дружня розмова з експертом за кавою біля вогнища породжує цінні інсайти. Із них народжуються нові стартапи, бізнеси й ініціативи.

TeslaCamp – нагода на практиці дізнатися, як працюють ті самі найпрогресивніші технології та рішення. Табір живиться з відновлюваних джерел енергії, демонструючи учасникам використання технологій ВДЕ із усіма їх можливостями та обмеженнями. Щоб зробити навчально-практичну частину ще кориснішою,  ми додаємо до програми майстер-класи. Під час одного з таких майстер-класів їх учасники допоможуть команді Greencubator і технічним партнерам розгорнути систему, що забезпечує табір електроенергією. Інший – дозволить зрозуміти, як побудувати сонячний душ, використовуючи геліоколектори.

Однак, цим прикладна частина TeslaCamp не вичерпується. Подія завжди зорієнтована на стартапи, що працюють у сфері енергетики і «зелених» технологій. Хакатони та змагання між інноваційними командами – звична справа для нашого кемпу. З них уже встигли вирости компанії, що успішно продають свої продукти на світових ринках.

Природа

Мальовничі пейзажі узбереж річок, полів та лісів – важлива частина TeslaCamp. Вони допомагають відпочивати навіть в процесі отримання нової інформації та обговорення технологій енергетики. Природа завжди створює хороший емоційний фон для відвертого та змістовного спілкування між учасниками TeslaCamp.

Спілкуйтеся. Навчайтесь. Відпочивайте. Долучайтесь

TeslaCamp – це можливість справді цікаво відпочити із користю, отримати нові прикладні знання та завести нові цікаві знайомства. Тож долучайтесь до TeslaCamp і творіть нову енергетику разом з іншими учасниками!